Już niedługo Święta Bożego Narodzenia. Z niecierpliwością oczekujemy na ten czas miłości, przyjaźni, rodzinnego ciepła. Tradycją w naszej szkole jest przedświąteczna pomoc dzieciom (uczniom Zespołu Szkół Integracyjnych im. Jana Pawła II w Radomiu), które mają trudną sytuację rodzinno – finansową.

Samorząd Uczniowski we współpracy z katechetą postanowił, że wzorem ubiegłego roku, takie osoby należy obdarować w sposób szczególny. Aby wszyscy mogli włączyć się w tę pomoc i stać się Świętym Mikołajem, przedstawiciel każdej klasy (4 – 6 i gimnazjum) wylosuje jedno serduszko z krótką informacją o uczniu (płeć oraz wiek). W losowaniu mogą też wziąć udział chętni nauczyciele. Wychowawcy oraz uczniowie danej klasy wspólnie tworzą paczkę (do 15 .12.2015 r.), która powinna zawierać słodycze i dowolną grę edukacyjną lub zabawkę (np. puzzle, quizy).

Koszt tak przygotowanej paczki to nie mniej niż 50 zł.

Więcej informacji u opiekunów Samorządu Uczniowskiego oraz katechety (p. Jolanty Nowak).