Kilka dni temu rozpoczął się upragniony czas dla dzieci, czyli wakacje.

Mimo tego niektóre dzieci z naszej szkoły rozpoczęły ten czas na półkolonii. Grupa liczyła 21 dzieci. Zajęcia odbywały się w godz. Od 9.00 – 15.00.

Dzieci uczestniczyły w różnych formach zabawy rozwijając swoje pasje i talenty. Codziennie brały udział w ciekawych atrakcjach. Były: w kinie, na basenie, tańczyły, spotykały się z wieloma ciekawymi ludźmi. Uczestniczyły także w spotkaniu z cyklu „Podróż w przyszłość” rozwijając swoją wyobraźnię oraz umiejętność współpracy wykonując grupowy album.

Dzieci nie mogły się doczekać także spotkania z pracownikiem Urzędu Miasta w Radomiu.

Festyn zorganizowany przez Komendę Miejską w Radomiu na temat: „Bezpiecznych wakacji” oraz instrukcje pokazowe w wodzie przypomniały dzieciom o przestrzeganiu bezpiecznych zasad podczas wakacji.

Rozwijaniu pasji oraz współpracy w grupie sprzyjały zajęcia na których dzieci wykonywały ekoroboty oraz warsztaty kulinarne.

Na zakończenie półkolonii uczestnicy otrzymali upominki oraz dyplomy.

Wychowawcami półkolonii były: Agnieszka Krawczyk i Wioleta Wełpa.

Notatkę przygotowała: Wioleta Wełpa