Zawody pływackie

23 czerwca 2022

Dobiega końca nauka w szkole, ale także i nauka pływania organizowana w ramach Powszechnej Nauki Pływania, dzięki której uczniowie uczyli się i bawili na basenie Neptun w Radomiu.

Umiejętności poznane na zajęciach pozwoliły na wzięcie udziału naszych uczniów w zawodach pływackich. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2d: Jan Bałażak, Zuzanna Góźdź, Zofia Kozera i Gabriel Spólny. Była to dla nich przygoda, nowe doświadczenie, ale przede wszystkim dobra zabawa.

Oprócz zawodów grupowych, podczas których zmierzony czas zliczał się do wspólnej klasyfikacji szkoły, jednocześnie odbyły się zawody indywidualne. Jan Bałażak zdobył I miejsce w pływaniu indywidualnym chłopców 25 m sposobem dowolnym w ramach programu „Powszechnej Nauki Pływania dla klas II”.

Jaśkowi i pozostałym zawodnikom GRATULUJEMY oraz życzymy kolejnych sukcesów!

p. Paulina Hofman, p. Natalia Spytek