W kwietniu 2022 r., jak co roku odbyły się w naszej szkole Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe Panda 2022 z biologii, geografii, chemii i fizyki. Wzięło w nich ogółem 70 uczniów z klas 4-8.Poziom był bardzo wysoki, ale nasi uczniowie pokazali, że tajniki geografii, biologii, fizyki oraz chemii nie są im obce.W czerwcu otrzymaliśmy wyniki i z wielką radością informujemy, że mamy w gronie naszych uczniów jednego laureata i kilku wyróżnionych. Pozostali uczniowie również otrzymali dużą ilość punktów.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom motywacji, odwagi a przede wszystkim wiedzy. Szczególne gratulacje dla laureata i wyróżnionych. Oto oni:

Adam Gawor – klasa 6B: dyplom laureata, Nagroda książkowa w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Panda 2022 z biologii

Franciszek Wielgomasz – klasa 6B: dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Panda 2022 w z geografii

Stanisław Bałażak – klasa 5 C:  dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Panda 2022 z geografii

Mateusz Ćwiek – klasa 5 C:  dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Panda 2022 z geografii

Kinga Ziętek klasa 4A: dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Panda 2022 z przyrody

Jako szkolny koordynator konkursu serdecznie dziękuję za pomoc w jego organizacji nauczycielom, bez których nie mógłby się odbyć. Byli to: p. Ewa Warmiak, p. Dorota Rozwadowska, p. Anna Malatyńska, p. Jarosław Dąbrowski, p. Izabela Żurawska, p. Renata Jesionek, p.  Marlena Zegarek, p. Sylwia Cieślik, Edyta Pawlak-Grotek.

Zdjęcia i tekst: Iwona Świstowska