W styczniu 2022 r. nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego „Świąteczne Anioły”.

Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i wyobraźni twórczej uczniów, poszukiwanie nowych środków wyrazu, przypomnienie o roli aniołów w naszym życiu oraz zachęcenie do czerpania inspiracji twórczych z klimatu świąt Bożego Narodzenia.

W konkursie wzięło udział ponad 140 uczniów z naszej szkoły. Prace były piękne, niezwykle ciekawe, pomysłowe, wykonane różnymi technikami plastycznymi: od malarskich, rysunkowych, poprzez łączenie różnych materiałów w formie kolażu. Niektóre z nich można było podziwiać na dwóch wystawach pokonkursowych: w budynku klas 1-3 oraz na wystawie w łączniku szkoły.

Komisja konkursowa w składzie: Joanna Wasilkowska, Iwona Wardecka, Paulina Hofman, Natalia Spytek i Agata Kacprzak przyznała nagrody i wyróżnienia w pięciu kategoriach wiekowych:

Klasy 0-I

I miejsce: Wiktoria Skowrońska i Kasjan Szczerbiński

II miejsce: Maria Pawłowska i Julia Masiewicz

II miejsce: Kuba Zagnański i Hanna Trzmiel

Wyróżnienie: Zofia Karpińska, Anna Romaniuk, Zofia Kwiecień, Antoni Kocior, Maja Gawrońska, Ignacy Stefański, Alicja Janowska

Klasy II-III

I miejsce: Zofia Hofman

II miejsce: Julia Glenc

II miejsce: Lidia Ładak

Wyróżnienie: Iga Kukulska, Iga Seta, Aleksander Drogomirecki

Klasy IV

I miejsce: Kacper Ruba

II miejsce: Kinga Ziętek

II miejsce: Mateusz Cieślikowski

Wyróżnienie: Jan Radka, Filip Kinas, Maria Siciarz

Klasy V

I miejsce: Filip Jamka

II miejsce: Maja Brzezińska

II miejsce: Mateusz Ćwiek, Laura Wanat

Wyróżnienie: Nadia Piasta, Piotr Czerwiński, Alicja Wesołowska, Mikołaj Wontorski, Maksymilian Jurek

Klasy VI-VII

I miejsce: Gabriela Kotkowska

II miejsce: Maria Lamprecht

II miejsce: Hanna Nowak

Wyróżnienie: Zuzanna Węglicka, Milena Wancerz, Alicja Tuzimek, Małgorzata Puch, Jakub Hartman, Mateusz Tkaczyk.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Gratulujemy zwycięzcom!

Iwona Wardecka – koordynator konkursu

Paulina Hofman i Natalia Spytek