Dziękujemy wszystkim dzieciom z oddziału „0” oraz uczniom klas 1-3 za udział w konkursie „Portret mojego nauczyciela” zorganizowanego w ramach Miesiąca Dobrych Relacji w ramach projektu Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo organizowanego przez Fundację Dbam o Mój Zasięg. Otrzymaliśmy bardzo dużo prac, w których temat przewodni został pięknie zilustrowany.

Zwycięzcami konkursu plastycznego zostali:

1. Nikola Drewin 2b
  2. Jaś Świstowski  1c
  3. Pola Krzemińska 2b

Wyróżnione osoby: Nataniel Kamiński 0b, Maria Pawłowska 0c, Maja Jezierska 0b, Maksymilian Grotek 2c, Antoni Brodowski 1d, Kuba Janczewski 1d, Magdalena Stefanowska 1d, Julia Makowska 2b, Hanna Mizerska 2b, Antoni Jaroszek 2c, Ewa Molga 1d, Olek Drogomirecki 3c.

Oprócz konkursu plastycznego, odbył się konkurs literacki „Mój nauczyciel”, który również przyjął się sporym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim uczniom klas 4-8.

Zwycięzcami konkursu literackiego zostali:

1. Wanessa Słyk 4a
  2. Róża Świniarska 8b
  3. Nina Mazurek 5b

Wyróżnione osoby: Julia Bućwińska 5b, Adam Gawor 6b.

Gratulujemy wszystkim uczniom świetnych prac i cieszymy się, że temat bardzo się spodobał.

Autor: Katarzyna Michalska, Natalia Spytek