Zespół Szkół Integracyjnych to szkoła, w której na każde dziecko czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Piątkowy wieczór – 25.11.2016 r. – był przygotowany z myślą o uczniach klas czwartych. Punktualnie o 18.00 rozpoczęły się zabawy, w których wzięło udział ponad 50 dzieci. Na początku wysłuchaliśmy bajki o Pajączku Ziutku. Następnie zagraliśmy w trochę zapomnianą grę – ance kabance. Kolejne atrakcje – bieg z balonem, slalom z przeszkodami, skoki nad grzbietami – wzbudziły wiele emocji. Później podzieleni na trzy grupy, z latarkami w dłoniach, wyruszyliśmy w ciemne, szkolne korytarze na poszukiwanie nowych przygód. Niełatwym zadaniem okazało się wspólne przygotowanie kanapek. Ponadto w różnych miejscach budynku spotykaliśmy „wróżki”, które przypomniały o dawnych tradycjach i zwyczajach andrzejkowych.

Wieczór zakończył się mini dyskoteką. Niestety wybiła godzina 21.00 i w drzwiach sali gimnastycznej czekali rodzice. Z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do domów.