Siódmego czerwca, na terenie naszej szkoły, uczniowie klasy 3b z wychowawcami, brali udział we wspólnym spotkaniu integracyjnym pt: „Wieczór gier i zabaw”.

Spotkanie składało się z II części: w I części dzieci uczestniczyły w tzw. zabawie w podchody. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Kapitanami były panie – Monika Jałowska i Wioleta Wełpa.

Zanim przystąpili do wykonania zaplanowanych zadań, nadali nazwy swoim drużynom. Pierwsza, współpracowała jako „Jaszczurki”, a druga pod nazwą „James Bond”.

Zadaniem drużyn było wyruszenie w teren, znalezienie kopert z zadaniem oraz ich rozwiązanie. Obie drużyny po wykonaniu wszystkich zadań spotkały się na wspólnym poczęstunku. Na zakończenie odbyły się lubiane przez dzieci zabawy z chustą.

Był to emocjonujący wieczór, na którym nie zabrakło wesołych przygód
i niespodzianek.

Autor: Wioleta Wełpa