22 listopada 2021 r. klasa 3c uczestniczyła w warsztatach kulinarnych zorganizowanych w „warsztatowni” Mamma Leo. Wszyscy ochoczo zabrali się do pracy, a było co robić.

Najpierw zakupy w mini sklepiku spożywczym. Potem rozpoczęła się praca w kuchni: odmierzanie i mieszanie składników, zagniatanie ciasta, rozwałkowywanie, wycinanie pięknych ciasteczek, pieczenie. Każdy miał do wykonania określone zadania. Wszyscy chętnie pracowali, pomagali sobie, bo cel był wspólny – pierniczki!

Podczas warsztatów uczniowie zdobyli wiedzę i umiejętności, które z pewnością przydadzą się podczas pomocy rodzicom w przygotowywaniu świątecznych pierniczków.

Autorki: Alicja Pawlin-Chłopicka, Karolina Pawłowska, Diana Bryndza