Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się 1 września 2022 r. (czwartek) o godz. 9.15 na placu przed budynkiem głównym szkoły. Po uroczystości wychowawcy oddziałów przedszkolnych i poszczególnych klas 1 – 8 przejdą z wychowankami do wyznaczonych sal lekcyjnych i przekażą informacje dotyczące planu zajęć oraz organizacji pracy w nowym roku szkolnym.

Msza święta rozpoczynająca rok szkolny zostanie odprawiona w czwartek 1 września o godz. 08.00 w kościele pod wezwaniem Chrystusa Dobrego Pasterza przy ul. Gębarzewskiej 25b.

Prośba do Rodziców

Prosimy, by nie parkować samochodów na placu przed budynkiem szkoły. Wjazd na teren szkoły nie będzie możliwy. Bardzo prosimy o zaparkowanie samochodów na parkingu zaprzyjaźnionego ze szkołą supermarketu E. Leclerc.