a

Podczas loterii zorganizowanej przez Radę Rodziców naszej szkoły szczęście uśmiechnęło się do Urszuli, uczennicy klasy 1b. Wylosowała ona nagrodę główną – rower.

Fundatorem nagrody była Prezydent Miasta Radomia, Pani Katarzyna Kalinowska, której serdecznie dziękujemy za wsparcie tej inicjatywy.

Gratulujemy Urszuli wygranej i życzymy wielu radosnych oraz bezpiecznych przejażdżek na nowym rowerze!

Dziękujemy również Radzie Rodziców za organizację loterii, która dostarczyła uczestnikom wielu pozytywnych emocji.

a

Izabela Czarnecka

Anna Staniewska

Copyright © 2020

Skip to content