Uczennica klasy 1b wygrała rower w szkolnej loterii
25 czerwca 2026
a
Podczas loterii zorganizowanej przez Radę Rodziców naszej szkoły szczęście uśmiechnęło się do Urszuli, uczennicy klasy 1b. Wylosowała ona nagrodę główną – rower.
Fundatorem nagrody była Prezydent Miasta Radomia, Pani Katarzyna Kalinowska, której serdecznie dziękujemy za wsparcie tej inicjatywy.
Gratulujemy Urszuli wygranej i życzymy wielu radosnych oraz bezpiecznych przejażdżek na nowym rowerze!
Dziękujemy również Radzie Rodziców za organizację loterii, która dostarczyła uczestnikom wielu pozytywnych emocji.
a
Izabela Czarnecka
Anna Staniewska



















