1 grudnia 2021 r. grupy przedszkolne 0b i 0c wybrały się na wycieczkę do Rodzinnego Centrum Rozrywki i Rozwoju Fantasmagoria.

Na miejscu czekało na dzieci mnóstwo niespodzianek. Przedszkolaki miło spędziły czas, wspinając się i zjeżdżając po dużej zjeżdżalni oraz nurkując w basenie z kolorowymi piłeczkami. Z chęcią eksperymentowały w sali doświadczania świata oraz oglądały ciekawe eksponaty. Wiele radości dała im również sala disco, gdzie skacząc w rytm muzyki na kolorowym podeście, mogły obserwować zmieniające się kolory. Dzieci próbowały również swoich sił, grając na małym pianinie. Miłe chwile spędziły w sali „Dżungli”, gdzie miały możliwość włożyć na głowy kapelusze, spódnice i rękawiczki, które dzięki odpowiedniemu naświetleniu UV stawały się neonowe.

Odpoczywały, leżąc na leżakach przy solankowej tężni oraz spokojnie budując ciekawe budowle z magnetycznych kloców. Dotykając przezroczystej kuli, miały okazję zobaczyć, jak przepływa w niej prąd.

Dwie godziny zabawy minęły bardzo szybko. Każdy znalazł coś dla siebie. Zmęczone, ale szczęśliwe przedszkolaki wróciły do szkoły.

Autorki: Agnieszka Kozłowska, Paulina Wiśniewska, Maria Ziętek, Marzena Malicka