„Tata Też Czyta”

2 czerwca 2023

W ramach akcji Ratownicy Czytelnictwa p. Beata Wrzesień wraz z wychowawcami klasy 0d p. Magdą Kuletą i p. Iwoną Wardecką włączyły się w organizację akcji „Tata Też Czyta”.

Celem akcji było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci oraz zachęcenie dorosłych do codziennego czytania swoim dzieciom. rozwijanie kompetencji emocjonalnych poprzez naukę nazywania uczuć i rozmowy o nich, zacieśnianie więzi ojciec-dziecko.

Do spotkania dołączyły również mamy i bacie, które zaciekawiły dzieci czytaniem mądrych bajek. Dzieci były zachwycone, słuchały opowiadań z zapartym tchem, domagając się dalszych opowieści. Spotkanie dało wiele radości zarówno dzieciom jak i czytającym rodzicom oraz babciom.

Organizatorzy: Beata Wrzesień, Magda Kuleta, Iwona Wardecka