Dnia 29 maja 2017r. w naszej szkole po raz kolejny odbył się konkurs języka angielskiego dla uczniów niepełnosprawnych gimnazjum.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań językiem angielskim, wzbogacanie słownictwa, sprawdzenie wiadomości z gramatyki i doskonalenie sprawności mówienia.

Konkurs składał się z dwóch części: pisemnej zawierającej zadania sprawdzające znajomość słownictwa i gramatyki oraz ustnej polegającej na prezentacji pracy plastycznej ‘My Holiday’.

W konkursie wzięło udział 18 uczniów klas gimnazjalnych, a jury w składzie: Przemysław Barzycki, Alina Szewczyk i Iwona Szymańska,  nagrodziło następujących uczniów:

• Łukasz Pyrka z kl.1gD – III miejsce
  • Patryk Babut z kl.2gD – II miejsce
  • Kamila Sałacińska z kl.3gC – I miejsce

Wyróżnienia otrzymali:

• Adrian Elertowicz z kl.1gD
  • Paulina Jagiełło z kl. 1gD
  • Igor Zaborski z kl. 1gE
  • Filip Niedziela z kl. 2gB

Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy, a pozostali uczniowie gadżety i dyplomy za udział.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok!

Sprawozdanie przygotowała: Alina Szewczyk