W ubiegłą sobotę (8.06.2019) w Warszawie odbyły się XXV Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej.
Reprezentację szkoły tworzyli uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz dwóch ubiegłorocznych absolwentów.
Starty naszych zawodników obywał się zarówno w dyscyplinach indywidualnych i zespołowych.
Wyniki:
Maria Turek (klasa 5a) –  1 miejsce w dmuchaniu piłki na odległość
Patrycja Korzin (klasa 5a) – 1 miejsce w rzucie piłki na odległość
Igor Michorowski  (klasa7b) – 1 miejsce  w tenisie stołowym
Świąder Jakub (klasa 3gC) – 1 miejsce w rzutach piłką do celu
Zbrożek Jakub (klasa3gE) -2 miejsce w tenisie stołowym
Adrian Elertowicz (3gD) –  3 miejsce w tenisie stołowym
Bartek Bińkowski  – 2 miejsce w pływaniu
I miejsce w turnieju drużynowym w piłkę nożną
Drużyna:
     Michorowski Igor (7b)
     Michalski Adrian (5a)
     Elertowicz Adrian (3gD)
     Pyrka Łukasz (3gD)
     Świąder Jakub  (3gC)
     Zbrożek Jakub (3gE)
     Babut Patryk (absolwent)
     Bińkowski Bartek (absolwent)
Uzyskane rezultaty udanie kończą sezon sportowy 2018/2019 naszych niepełnosprawnych zawodników  i są dobrym prognostykiem na kolejne sportowe osiągnięcia.
Podziękowania  kierujemy do Dyrekcji szkoły za umożliwienie transportu, uczennicy Laurze Figarskiej (klasa 5a) za wspieranie koleżanek w trakcie zawodów, Panu Sebastianowi Michorowskiemu za poświęcenie czasu i transport oraz wszystkim rodzicom uczniów biorących udział w zawodach za zaufanie i ściskanie kciuków. Daliśmy radę !
Wojciech Nowak