26 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów dzieci klas pierwszych.

Przybyli na nią zaproszeni goście: wiceprezydent Radomia p. Katarzyna Kalinowska, zastępca przewodniczącego Rady Rodziców p. Wojciech Nalberski, dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz rodzice uczniów klas pierwszych.

Na początku odbyła się część artystyczna, a następnie w niezwykle podniosłej atmosferze przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem, nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Po złożeniu ślubowania uczniowie klas pierwszych zostali włączeni w poczet społeczności uczniowskiej przez symboliczne dotknięcie ołówkiem.

Po zakończeniu części oficjalnej dzieci otrzymały upominki, był to też czas na pamiątkowe zdjęcia.

Nauczyciele klas pierwszych