We wtorek 8 maja uczennice naszej szkoły brały udział w Turnieju Piłki Siatkowej Trójek zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 28 w Radomiu. Był to już trzeci turniej, w którym brały udział nasze reprezentantki.

Pierwszy odbył się 13 lutego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 23. Był to Turniej Dwójek Siatkarskich klas czwartych i piątych. W zawodach wzięło udział 11 drużyn z sześciu szkół: PSP 6, PSP 14, PSP 23, PSP 28, PSP 29 oraz PSP 33. W sumie rozegranych zostało 55 spotkań. Publiczną Szkołę Podstawową Nr 14 Integracyjną reprezentowały: Amelia Łagowska, Aleksandra Rochowska oraz Kaja Mąkosa.

Kolejne zawody odbyły się 3 marca w naszej szkole z okazji Dnia Otwartego. Tym razem w zawodach trójek klas piątych uczestniczyło 8 drużyn z pięciu szkół: PSP 6, PSP 14, PSP 23, PSP 28 i PSP 29. Drużyna gospodarzy wystąpiła w następującym składzie: Luiza Jabłonka, Amelia Łagowska, Aleksandra Rochowska, Patrycja Urbaniak oraz Kaja Mąkosa.

W ostatnich zawodach, które odbyły się w PSP 28, brały udział drużyny trzyosobowe z czterech podstawówek: PSP 14, PSP 23, PSP 28 oraz PSP 29. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas piątych: Luiza Jabłonka, Amelia Łagowska, Patrycja Urbaniak i Kaja Mąkosa.

Wszystkie te zawody były okazją do doskonalenia swoich umiejętności w piłce siatkowej oraz miłego i aktywnego spędzenia czasu.

Autor: Beata Plutka

Dyplom za zajęcie II miejsca