Mija trzeci rok, kiedy z zachwytem obserwujemy niezwykłe poczynania naszego ucznia – Ernesta Jarosińskiego – jako artysty i recytatora. Tak, jak w poprzednich latach, Ernest zgromadził wiele cennych nagród i wyróżnień:

– Grand Prix w 42. Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka” (etap ogólnopolski);

– I miejsce w XIII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Przebudzeni do Życia”;

– I miejsce w XIII Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży „Słowo i Piosenka”;

– I miejsce w konkursie recytatorskim w ramach XV Przeglądu Twórczości Młodzieżowej „Pasterz i Ojciec” (powiat Radom);

– finalista 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego;

– laureat w XXXVI Małym Konkursie Recytatorskim w Radomiu (etap wojewódzki).

Imponujący dorobek, a przy tym niezwykła osobowość naszego młodego artysty pozwalają wierzyć, że za kilka lat będziemy go oglądać na deskach najlepszych teatrów w Polsce.

Ernestowi – życzymy samych sukcesów na kolejnym etapie życia, a nam – przyjemności śledzenia jego artystycznego rozwoju.

Autor: Ewa Tatarek, Dorota Nowak