Jestem Janek, chodzę do klasy 6d i chciałem podzielić się z Wami tym, co ostatnio mi się przydarzyło.

W lipcu 2022 r. zgłosiłem się na casting do filmu „Akademia pana Kleksa”. Zrobiłem to w sumie dla zabawy, ponieważ było bardzo dużo dzieci z całej Polski i szczerze mówiąc, nie myślałem, że mi się uda. A jednak zostałem wybrany spośród 6 tysięcy kandydatów. W sierpniu zaczęła się moja przygoda.

Podczas nagrywania filmu poznałem wielu ciekawych ludzi: wybitnych aktorów, reżyserów, scenografów oraz producentów. Zobaczyłem, jak wygląda nagrywanie filmu od środka.

Teraz jestem po oficjalnych premierach, które odbyły się w Warszawie oraz w Katowicach. 5 stycznia 2024 r. film wszedł na ekrany kinowe.

Zachęcam Was do obejrzenia nowej wersji „Akademii pana Kleksa”. Będziecie mieli możliwość przeniesienia się do świata wyobraźni. Nastawcie się na całkiem nową bajkę. Zapewniam Was – naprawdę warto! Ta współczesna opowieść niesie ze sobą piękny przekaz. Uczy, że marzenia mają wielką moc.

Bardzo się cieszę, że mogłem wziąć udział w tak wspaniałej produkcji.

Pamiętajcie: każdy ma to, na co się odważy. Ja spełniłem swoje marzenie, teraz kolej na Was!!!

Jan Makowski z 6d