Wzorem lat ubiegłych uczniowie klas czwartych realizowali w roku 2020/2021 projekt „Ogarnij Inżynierię” – moduł „Tajemnice zielonych dachów”.

Z uwagi na trwającą pandemię zajęcia odbywały się zarówno stacjonarnie jak i zdalnie.

Podczas lekcji dzieci sprawdzały, czy instalowanie zielonych dachów przyczynia się do oszczędzania energii elektrycznej. Zgodnie z założeniami projekt realizowany był na przedmiotach: przyroda, informatyka, technika i matematyka.

Nauczyciele prowadzący zajęcia: Monika Czubak, Jarosław Dąbrowski, Agnieszka Jaroszek, Izabela Kaniewska, Anna Kostecka, Anna Malatyńska, Anna Niziołek, Rafał Siciarz, Iwona Świstowska, Renata Trześniewska, Elżbieta Witerska, Marlena Zegarek.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z realizacji projektu.

Koordynator projektu: Izabela Kaniewska

Autorzy zdjęć: Jarosław Dąbrowski, Izabela Kaniewska, Anna Kostecka, Anna Niziołek, Iwona Świstowska.