W I semestrze roku szkolnego 2019/2020 uczniowie klas czwartych realizowali projekt „Ogarnij Inżynierię” – moduł „Tajemnice zielonych dachów”.  Na kilkunastu jednostkach lekcyjnych poszerzali swoją wiedzę z zakresu przyrody, informatyki, techniki i matematyki.  Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się w odnośniku „Ogarnij inżynierię” na stronie głównej.

Nauczyciele, którzy realizowali projekt na zajęciach: Monika Czubak, Izabela Kaniewska, Katarzyna Kobylińska, Barbara Misztal, Anna Niziołek, Iwona Świstowska, Ewa Warmiak, Marlena Zegarek, Rafał Siciarz. Wsparcia i pomocy udzielały Panie: Beata Kowalska, Alina Szewczyk, Iwona Szymańska.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z realizacji projektu  oraz zdjęć z podsumowania, które miało miejsce 10 stycznia 2020.

Koordynator projektu: Izabela Kaniewska

Autor filmu: Jarosław Dąbrowski

Autorzy zdjęć: Iwona Świstowska, Anna Niziołek, Marlena Zegarek, Izabela Kaniewska