Pandemia Covid-19 bardzo zmieniła nasze życie w ostatnim roku i w dużym stopniu je zdezorganizowała. Jednak nie znaczy to, że bezczynnie czekamy na powrót do „normalności”. Wręcz przeciwnie – taka sytuacja obudziła naszą kreatywność i pomysłowość. Wciąż rozwijamy swoje zainteresowania i szukamy nowych rozwiązań na usprawnienie oraz urozmaicenie szkolnego życia. Nieustannie realizujemy działania związane z realizacją projektów Erasmus+, mimo że większość obecnych poczynań znajduje się w sieci. Koncentrujemy się na innowacyjnych projektach, które służą całej społeczności szkolnej, a jednocześnie promują placówkę w środowisku lokalnym.

W związku z naszymi wieloletnimi działaniami związanymi z realizacją projektów POWER oraz Erasmus+ z radością informujemy, że Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 Integracyjna im. Jana Pawła II otrzymała nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2021. Celem Nagrody jest wyróżnianie osób/organizacji dążących do wykorzystania swoje działalności dla dobra społeczeństwa i na rzecz inteligentnego rozwoju. Warto nadmienić, że podstawą do przyznania Nagrody jest nowatorskość realizowanych projektów oraz budowanie pozytywnego wizerunku nauki oraz myśli technologicznej.

NOMINACJA