Z okazji obchodów Dnia Ziemi, który świętowaliśmy w naszej szkole w miniony czwartek, tj. 22 kwietnia, pod hasłem: „Jesteśmy przyjaciółmi Ziemi”, powstały piękne prace plastyczne, techniczne, prezentacje oraz filmy.

Uczniowie z klas: 2b, 2c, 1b, 1d, 2a, 3b wykonali plakaty oraz eko – zabawki z materiałów przeznaczonych do recyklingu. Klasa 3a nagrała filmik podsumowujący obchody Dnia Ziemi. Uczniowie z klasy 3d wykonali kolaż zdjęć ze swoimi pracami. Klasa 1d przygotowała prezentację z życzeniami pt. „Laurki dla Ziemi”. Maluchy z oddziału przedszkolnego 0a, nagrały film pt. „Na ratunek naszej planecie, czyli 0a w akcji”.  A ich rówieśnicy z 0b wykonali prezentację pt. „Czego boi się Ziemia”.

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom oraz nauczycielom za włączenie się w akcję, za ciekawe pomysły na świętowanie tego ważnego dla nas dnia, za pomysłowość i kreatywność w każdym przedsięwzięciu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, prezentacji oraz filmów.

Ewa Kaczmarek, Sylwia Pietrus, Alicja Pawlin – Chłopicka, Karolina Pawłowska.