Paczuszka dla Maluszka

9 stycznia 2024

Już po raz kolejny grono naszej szkoły dołączyło do bożonarodzeniowej akcji „Paczuszka dla Maluszka” organizowanej przez Fundację Małych Stópek.

Jej adresatami były podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiły również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie.

Wielkie zaangażowanie rodziców oraz uczniów PSP nr 14 Integracyjnej pozwoliło na przekazanie darów dla potrzebujących wychowanków z Domu Dziecka nr 2 w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym  – za co serdecznie dziękujemy.

Koordynatorzy akcji: Magda Kuleta, Paulina Hofman, Natalia Spytek, Maria Ziętek, Katarzyna Michalska, Renata Miszczyk, Magdalena Mulik, Joanna Wasilkowska