W dniu 20 maja 2018 odbyła się rowerowa wycieczka do Ośrodka Lasów Państwowych w Jedlni Letnisko. Naszym celem  był udział w obchodach Święta Polskiej Niezapominajki, które po raz XVII odbywały się w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym im. Andrzeja Zalewskiego w Jedlni. Do naszej grupy po raz drugi dołączyli się uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego  im. J.Korczaka w Radomiu wraz ze swoimi opiekunami.  Wspólnie dotarliśmy na miejsce gdzie organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla zwiedzających.  Były stoiska Leśnictw i Parków Narodowych, na których odbywały się konkursy z nagrodami, pokazy karate, pokazy strzelnictwa i hodowli pszczół, a dla chętnych  ścianka wspinaczkowa. Pogoda i apetyt dopisywał więc chętnie posililiśmy się własnoręcznie upieczoną kiełbaską z ogniska.  Na zakończenie  obejrzeliśmy  koncert gwiazdy tegorocznej edycji Święta Polskiej Niezapominajki  Pawła Stasiaka z zespołem Papa D. Do zobaczenia za rok.

Organizatorzy B. Plutka i G. Cywka