1 grudnia reprezentacja uczniów klas II, III i IV z naszej szkoły wzięła udział w I Międzynarodowym Turnieju Warcabowym zorganizowanym w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Radomiu we współpracy z Polskim Związkiem Warcabowym w ramach projektu „Warcaby w mazowieckiej szkole”.

Rozgrywki odbyły się w systemie szwajcarskim. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia – prezes Polskiego Związku Warcabowego: pan Damian Reszka.

40 uczestników, 6 szkół, 4 narodowości, 3 kategorie wiekowe i każda runda była pełna emocji. Udało się nam osiągnąć małe sukcesy!

W kategorii klasy 2 – II miejsce dla Stanisława Zdziecha, w kategorii klasy 3 – wyróżnienie dla Szymona Hartmanna, w kategorii klasy 4 – II miejsce dla Aleksandra Wakuły.

W turnieju wzięli udział również: Antoni Krumin kl. 2, Iga Kululska kl. 3, Sebastian Siara kl. 4 i Yeva Ustianovska kl. 4. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki ufundowane przez MSCDN.

Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za wyśmienitą zabawę. Czekamy na kolejne turnieje i nasze sukcesy.

Autor: Natalia Spytek