a

3 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. Obchodzimy ten dzień co roku po to, by przyjrzeć się codziennemu życiu tych osób, ich zmaganiom, barierom, problemom, na które zazwyczaj nie zwracamy uwagi. Ten dzień ma nam przypomnieć, że świat nie jest tylko taki, jakim my go widzimy. Dla kogoś może mieć on inną perspektywę, którą warto znać.

2 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie społeczności szkolnej z przedstawicielami Fundacji Avalon. Dowiedzieliśmy się, czym zajmuje się fundacja, jakie odnosi sukcesy oraz jak można ją wesprzeć. Wraz z nimi przybył ambasador projektu Avalon Extreme – Kamil Kosela – który wprowadził nas w świat motoryzacji. Opowiedział o swojej pasji, jaką są wyścigi samochodowe, czym poruszył nie tylko męską część publiczności. Pytaniom zaciekawionych uczniów nie było końca.

W tym miejscu pragniemy podziękować tym, bez których to spotkanie by się nie odbyło: nauczycielom uczestniczącym z klasami i uczniami w spotkaniu, Mirosławowi Moniakowi, Jakubowi Świtce, Izabeli Kaniewskiej, Annie Niziołek, Jarosławowi Dąbrowskiemu, Sławomirowi Dudkowi, Ewie Kopcińskiej, Katarzynie Grzeszczyk, Leopoldowi Suskiemu, Mirosławowi Jaworskiemu, Paulinie Sochaj, Edycie Wieczorek, Marioli Stępień, Jolancie Piesek, Ewelinie Bujak, Anecie Hajduk, Kindze Figurze.

a

Dziękujemy!

a

Organizatorki: Paulina Soczówka, Agata Kacprzak, Edyta Pawlak-Grotek, Patrycja Skwira

a

a

a

 

Informacje o wydarzeniu:

https://www.facebook.com/100063723785712/posts/pfbid0SG1JHArtNr43VQLLEstidLoDAtbujQMoxTSXY5qUn9d795Bdubf7g9ivhPTKpjiFl/?sfnsn=mo

https://www.facebook.com/psp14.radom/videos/631656685400814

a

a

 

Copyright © 2020

Skip to content