Nasza szkoła jest beneficjentem projektu „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego” realizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego i Gminę Miasta Radom. Ma on na celu podniesienie jakości nauczania w szkołach poprzez zakup sprzętu i oprogramowania oraz przeprowadzenie szkoleń wspomagających naukę zdalną.

Poprzez  udział w projekcie nasza szkoła pozyskała środki na zakup oprogramowania i sprzętu elektronicznego. Dzięki temu uczniowie, którzy nie posiadali odpowiednich urządzeń do nauki zdalnej, mogli bez problemu realizować e-nauczanie.

W ramach podsumowania projektu 18 marca 2021 r. w naszej szkole gościł wicemarszałek Rafał Rajkowski. Przedstawiciel samorządu mógł przyjrzeć się, jak wdrażany jest sprzęt pozyskany w ramach dotacji oraz jak wygląda zdalne nauczanie.