W konkursie udział wzięło ogółem 3528 uczestników w całej Polsce. Do poziomu pierwszego, w którym to i my uczestniczyliśmy, przystąpiło 1449 uczniów.

Nasza Szkoła w zestawieniu ogólnopolskim zajęła 12 miejsce na 161, a w województwie mazowieckim – 3.

Najwięcej punktów i wyróżnienie zdobył Franciszek Pawłowski z kl. 3c, zaraz za nim byli: Julia Adamska – kl. 3b, Wiktor Gajek  i Michał Ziętek uczniowie kl. 3c.

Za udział dziękujemy też wszystkim pozostałym dzieciom. Są to: Bartosz Nowak, Oliwia Adamska, Piotr Parszewski, Nikola Stępniewska, Nikodem Żuk, Igor Dudziński, Amelia Bińkowska, Antonina Jarosz, Zofia Nalberska, Błażej Pawłowski, Pola Borkowska, Szymon Pijarski, Antonina Serwatka, Gabriela Kicior, Iga Klepaczewska, Blanka Madej, Lena Skoczylas, Maciej Słowik, Aleksander Szachoń, Antek Wojcieszek, Alicja Kowalczyk, Wojciech Maj, Marianna Szary, Jakub Świtka, Jakub Zagrodnik, Julianna Zdyb, Bartosz Lis, Miłosz Pawelec, Maria Maciąg, Kamil Najdzionek, Adam Siciarz, Jan Wziątek, Małgorzata Puch, Ignacy Matychniak, Nikola Dudzińska, Marcelina Hajdukiewicz.

Oto nasi reprezentanci:

Koordynatorki konkursu: Sylwia Pietrus – Kozłowska i Karolina Pawłowska