17 maja 2023 r. sześć osób z naszej szkoły odebrało w czasie gali w PSP nr 13 w Radomiu wspaniałe nagrody oraz dyplomy z rąk pani Katarzyny Kalinowskiej, wiceprezydent Radomia, za zostanie laureatem VII Radomskiego Konkursu Plastycznego szkół integracyjnych „Wiosna radosna” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Radomia oraz Patronatem medialnym Radomskiej Grupy Mediowej.

Oto nagrodzone osoby:

• Maja Jezierska, kl. 1b
  • Iga Kukulska, kl. 3a
  • Igor Jagiełło, kl. 3a
  • Patryk Marczak, kl. 3b
  • Zofia Kozera, kl. 3d
  • Franciszek Kowalski, kl. 3d

Jesteśmy dumni z naszych uczniów, że są tak kreatywni oraz pomysłowi, a zarazem chętni do pracy. Podziękowania należą się nauczycielom klas 1b, 3a, 3b i 3d za zachęcenie dzieci do pracy oraz promowanie działań artystycznych poza obrębem naszej szkoły. Warto, bo radość i satysfakcja na twarzach laureatów odbierających nagrody była bezcenna.

Koordynator: Agnieszka Krawczyk, Sylwia Kratke