1 grudnia 2016

Nasza szkoła bierze udział w KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ CHOINKĘ organizowanym przez Centrum Handlowe M1.

Dzięki Waszym głosom możemy wygrać bardzo atrakcyjne nagrody m.in. sprzęt multimedialny!

Aby zagłosować na daną choinkę należy podejść do wybranej choinki i pobrać ulotkę z jej numerem, która znajduje się pod informatorem z nazwą szkoły, która ją dekorowała. Z pobraną ulotką należy zgłosić się do punktu akcji  i oddać ją hostessie. W punkcie hostess znajduje się tablet z aplikacją do głosowania.  Jedna osoba może zagłosować tylko raz dziennie, musi być pełnoletnia.

Choinki biorące udział w konkursie eksponowane będą w pasażu M1.

Głosować można już od soboty 3 grudnia do 18 grudnia. Ogłoszenie wyników w poniedziałek 19 grudnia.

Liczymy na głosy Państwa, naszych rodziców i wszystkich, którym spodoba się nasza choinka oznaczona numerem 8.

Głosować można każdego dnia – im więcej głosów tym większa szansa na nagrodę.

Choinkę udekorowaną przez naszych uczniów możemy podziwiać na zdjęciach.