W grudniu szkolny korytarz ozdobiony został pracami wykonanymi przez uczniów zerówek oraz klas pierwszych, którzy licznie wzięli udział w konkursie z języka angielskiego pt. „Christmas&Winter Picture Dictionary”.

Konkurs polegał na opracowaniu i wykonaniu słowniczka obrazkowego, w którym należało zobrazować i podpisać po angielsku słowa związane z zimą oraz świętami Bożego Narodzenia. Konkurs miał na celu zainteresowanie uczniów klas młodszych nauką języka oraz zachęcić do rozwijania swoich umiejętności.

Jury, w skład którego weszli nauczyciele języka angielskiego, przy ocenie pracy brało pod uwagę zgodność z regulaminem i tematem konkursu, pomysłowość, oryginalność, użyte materiały, samodzielność oraz estetykę wykonania.

Oto wyniki:

I miejsce: Maksymilian Sikora kl. 1a, Izabela Kokosza kl. 1a, Jakub Stańczyk kl. 1a

II miejsce: Pola Chalot kl. 1d, Kornelia Pluta kl. 1d, Nina Dybus kl. 1d, Blanka Strzelecka kl. 1a

III miejsce: Juliusz Król gr. 0c, Adam Głuch kl. 1c, Emma Bischoff gr. 0c

Gratulujemy!