19 grudnia 2021 r. na Placu Jagiellońskim w Radomiu odbył się konkurs na najładniej ubraną choinkę.

Przez przeszło miesiąc dzieci na naszej świetlicy szkolnej przygotowywały ozdoby choinkowe. Na konkursowej choince zawisły nie tylko reniferki, grzybki, bałwanki czy dzwoneczki, ale wiele różnych ciekawych, kolorowych i pracochłonnych dekoracji. Ozdób wykonanych przez uczniów było bardzo dużo. W przygotowania były zaangażowane niemal wszystkie klasy, a wszystko to pod czujnym okiem pań ze świetlicy.

W konkursie wzięło udział 38 placówek oświatowych. Przyznano trzy pierwsze nagrody w dwóch kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe i średnie.

Jesteśmy dumni, że wzięliśmy udział w konkursie i zgłaszamy już dziś naszą gotowość za rok. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie. Jesteśmy wdzięczni tym, które mimo kiepskiej pogody pojawiły się, aby wspólnie udekorować konkursowe drzewko.

Autor: Karolina Marchewka