W dniu 30 maja w Zespole Szkół Elektronicznych w Radomiu odbyła się kolejna edycja konkursu „Matematyka na językach”. Wzięło w nim udział około 30 uczniów z różnych , radomskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: Joanna Grela 8b, Antoni Maj 8b, Jan Biernat 8b, Zuzanna Stanisławek 8c, Adam Waniek 8c, Krzysztof Pawliński 8c, Nina Kobylińska 8d, Julia Nowak 8d Anna Wojcieszek 8d, Melania Romaniuk 8d. Uczniowie musieli wykonać test, w którym należało rozwiązać zadania matematyczne w języku obcym w jak najkrótszym czasie.

Do   finału  zakwalifikowało się 5 uczniów w tym jedna z naszej szkoły. Ostatecznie Joanna Grela zdobyła wyróżnienie. Zwycięzcy otrzymali ciekawe nagrody. Dwoje z uczniów naszej szkoły wylosowało także nagrody pocieszenia.

Gratulacje!!!

Zespół matematyków