Złota, polska jesień jest bardzo piękna i kolorowa. Inspiruje barwnymi obrazami zarówno wielkich artystów jak i małych przedszkolaków.

W dniach od 9 do 13 października 2023 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych wzięły udział w konkursie plastycznym „Jesienny ludzik”. Zadanie konkursowe polegało na wykorzystaniu darów przyrody znalezionych w sadzie, ogrodzie, parku i lesie do stworzenia jesiennych, fantastycznych postaci. Forma i technika pracy była dowolna.

Dzieci i rodzice wykazali się ogromną pomysłowością, co zaowocowało pięknymi pracami wzbudzającymi ogromne zainteresowanie. Wystawę można było podziwiać na korytarzu przy naszych salach. Wszystkie dzieci dostały dyplomy oraz pamiątkowe nagrody.

Gratulujemy!

Organizatorzy: Sylwia Kratke i Agnieszka Krawczyk