W związku z zamknięciem szkoły od 12.03.2020 r. powstała nadpłata za obiady za marzec, która w zupełności wystarczy na pokrycie należności za obiady w kwietniu, jeśli powrót uczniów do szkoły okaże się możliwy po Świętach Wielkanocnych.

Uwaga – nie trzeba płacić za obiady za kwiecień 2020 r.!

W związku z powyższym  intendent przygotuje listy obiadowe na kwiecień na podstawie marca, czyli na obiady zostaną zapisani wszyscy uczniowie, którzy jedli obiady w marcu. Jeśli ktoś chce zrezygnować z obiadów w kwietniu lub przeciwnie – zapisać dziecko na obiady – należy ten fakt zgłosić najpóźniej do dnia 09.04.2020 r. drogą mailową na adres elzbieta.sputowska@zsi.radom.pl

Komplety karnetów dla danej klasy zostaną rozdane za pośrednictwem wychowawców.

W razie ewentualnej zmiany sytuacji, poinformujemy o nowych ustaleniach w kolejnym komunikacie zamieszczonym na stronie www.psp14.radom.pl oraz w e-dzienniku.