Klasa 1c w Tricoramie

10 marca 2022

1 marca 2022 r. uczniowie klasy 1c wybrali się do Tricoramy, aby świętować zbliżający się Dzień Kobiet. Tricorama to największe centrum iluzji w Polsce.

Czekało tam mnóstwo atrakcji: największy na świecie kalejdoskop obrotowy, wirujący tunel, komnata cieni, niekończąca się biblioteka, kolorowe cienie, krzywe pokoje, łóżko, z którego mogli się podnieść tylko najwięksi twardziele, labirynty oraz wiele innych atrakcji. Dzieci z ochotą pozowały do zdjęć, gdyż dzięki specjalnej technice opierającej się na  złudzeniu optycznym, pozornie znajdowały się we wnętrzu obrazu. Dzięki temu m.in. surfowały na desce, przeprawiały się przez dżunglę po moście drabinowym, a nawet trafiły w ręce King Konga. Zadowolone i pełne wrażeń wróciły do szkoły.

Autor: Walentyna Karbarz, Małgorzata Kozłowska