8 stycznia 2024 r. uczniowie klasy 3c byli gośćmi Domu Pomocy Społecznej w Wierzbicy.

Na początku swoje bożonarodzeniowe przedstawienie zaprezentowali gospodarze, następnie jasełka przedstawiły dzieci. Oba występy były wyjątkowe i wywarły duże wrażenie i poruszenie wśród publiczności. Pensjonariusze z wielką radością entuzjastycznie przyjęli gości. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku, ciepłej herbaty i zaproszenia do ponownych odwiedzin.

Na zakończenie wizyty każdy z gości otrzymał ręcznie wykonanego, pamiątkowego aniołka. To wyjątkowe spotkanie było okazją do kultywowania tradycji kolędowania, kształtowania umiejętności wyrażania uczuć oraz empatii wobec osób z niepełnosprawnością, a także okazją do zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych.