Jasełka 2018

3 stycznia 2019

Jasełka już za nami. Do wspomnień warto jednak powracać. W przedstawieniu, które odbyło się 22 grudnia 2018 r. wzięli udział uczniowie klas 0-8 a także klas III gimnazjum. W specjalnie przygotowanych strojach oraz bożonarodzeniowej scenografii młodzi artyści przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Nie zabrakło też niespodzianek. Pojawienie się na scenie osła wywołało wśród publiczności gromkie brawa. Piękny śpiew kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów naszej szkoły uświadomił wszystkim i przypomniał, że święta Bożego Narodzenia należą do najpiękniejszego okresu w ciągu całego roku.

Uczennice z klasy 6a: Oliwia Kruk, Kaja Mąkosa i Aleksandra Rochowska nagrały przebieg jasełek. Z nagrań powstał filmik, do obejrzenia którego gorąco zachęcam.

Autor: Renata Miszczyk