20 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystości rozdania nagród w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „WIOSNA RADOSNA”, pod honorowym patronatem Prezydenta miasta Radomia,  organizowanym jak co roku przez PSP nr 13 w Radomiu. W konkursie wzięło udział około 150 uczniów z różnych szkół z oddziałami integracyjnymi.  Wszystkie prace reprezentowały wysoki poziom, każda z nich miała w sobie coś pięknego i oryginalnego, można było je podziwiać podczas uroczystości na wystawie pokonkursowej.
Komisja przyznała 24 miejsca i 36 wyróżnień, w czterech kategoriach.

Oto lista nagrodzonych i wyróżnionych uczniów naszej szkoły:

Klasa 0d

1 miejsce – Leo Karolewski

2 miejsce – Maria Siciarz

3 miejsce – Filip Kinas

Wyróżnienia:

Michał Majewski, Aleksandra Karwat, Zuzanna Rodak,

Wyróżnienie:

Nina Mazurek

3 miejsce – Gabriela Kotkowska

Wyróżnienia:Mateusz Tkaczyk,  Michał Dróżdż, Adam Gawor, Milena Wancerz,  Jakub Hartmann,

Klasa 2c

2 miejsce – Maksymilian Tomalski
Wyróżnienie – Piotr Hulka

Nauczyciele przygotowujący dzieci do udziału w konkursie to:

Urszula Mazurkiewicz, Iwona Wardecka, Izabela Czarnecka, Ania Staniewska, Wiola Wełpa, Monika Jałowska, Elżbieta Marcinkiewicz, Marzena Malicka oraz Sylwia Nyc.

Serdecznie dziękujemy naszym małym artystom, nauczycielom i rodzicom.