Drodzy Uczniowie, Rodzice i Opiekunowie

1 września powitamy nowy rok szkolny 2021/2022. Tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w trybie stacjonarnym, ale w odstępach czasowych dla poszczególnych grup uczniów, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Spotkania odbędą się na parkingu, przed głównym wejściem do szkoły od ul. Wjazdowej, (a w przypadku niepogody w sali gimnastycznej w budynku głównym).

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022:

godz. 9.00 – oddziały przedszkolne

godz. 9.30 – klasy 1

godz. 10.00 – klasy 2

godz. 10.30 – klasy 3

godz. 11.00 – klasy 4

godz. 11.30 – klasy 5-6

godz. 12.00 – klasy 7-8

Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie poszczególnych klas spotkają się z wychowawcami w salach lekcyjnych. Nauczyciele poinformują o istotnych zagadnieniach organizacyjnych.
Z uwagi na nadal obowiązujące ograniczenia dotyczące spotkań w większych grupach prosimy o zachowanie dystansu,  zakładanie maseczek w częściach wspólnych szkoły oraz przybycie z dzieckiem tylko jednego rodzica lub opiekuna.

Uwaga: tego dnia parking przed szkołą będzie zamknięty. Prosimy o korzystanie z parkingu przy hipermarkecie E.Leclerc (za zgodą życzliwych nam właścicieli obiektu).

Zachęcamy do uczestnictwa w mszach świętych na rozpoczęcie roku szkolnego w swoich kościołach parafialnych. Msza św. w kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza przy ul. Gębarzewskiej zostanie odprawiona w środę 1 września o godz. 8.00.