XV Radomska Olimpiada Młodzieży

W dniu 28 marca w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 odbyły się finały w ramach XV Radomskiej Olimpiady Młodzieży w dyscyplinie Dwa Ognie dziewcząt. Nasza reprezentacje pokonała rywali: PSP 3, PSP 24 i PSP 9. Dziewczęta pod opieką  nauczycieli: Anny Woźniak i Michała Kratke zdobyły złoty medal. Uczennice wykazały się wysokimi umiejętnościami i ogromnym zaangażowaniem. Na wyróżnienie za ambicję i wolę walki zasługuje cała drużyna, a szczególnie kapitan Hanna Dyczkowska zdobywczyni największej liczby punktów.

Naszą szkołę reprezentowały:

Buchowicz Małgorzata 5c, Dudzińska Nikola 4a, Dyczkowska Hanna 5b, Gniadek Nina 5b, Lamprecht Maria 4a, Maciąg Maria 4c, Melich Maria 5c, Piotrowska Zuzanna 5b, Serwatka Antonina 4a, Staniewska Zuzanna 5c, Świniarska Róża 5b, Zdyb Julianna 4c, Żuchowska Maja  4a.

Gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów.