a

W upalny dzień dzieci z oddziału przedszkolnego 0b przeniosły zajęcia na świeże powietrze.

W przyjemnym cieniu drzewa realizowały edukację outdoorową: obserwowały przyrodę, rozwiązywały zadania, rozwijały współpracę w grupie. Na trawie zjadły także wspólne śniadanie, a po zajęciach bawiły się razem w gry integracyjne.

To była nauka przez doświadczanie — bezpiecznie, radośnie i blisko natury.

a

Marta Sosińska

a

a

a

Copyright © 2020

Skip to content