Październikowe spotkanie pt. „Bezpieczny pierwszoklasista” z przedstawicielami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu wzbudziło duże zainteresowanie wśród najmłodszych uczniów naszej placówki. Dzieci wraz z rodzicami mogły jeszcze raz dowiedzieć się jak ważne jest noszenie odblasków oraz jak powinna wyglądać bezpieczna podróż do i ze szkoły.  Nawiązując do tego spotkania zorganizowano konkurs plastyczny pod patronatem WORD w Radomiu  pt. „Bezpieczna droga do szkoły oczami pierwszoklasistów”. Pierwszaki jeszcze raz mogły wykazać się zdobytą wiedzą.  Wyrazem tego były prace plastyczne wykonane przez ponad 30 uczniów klas pierwszych.  Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu wraz z wystawą prac miało miejsce 12 grudnia w holu gimnazjum. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz „słodkiego cukierka”, natomiast laureaci – pierwsze trzy miejsca oraz 3 wyróżnione prace otrzymały dyplomy i nagrody ufundowane przez Dyrektora WORD – Pana Dariusza Piątka – kaski, odblaski oraz koszulki. Bardzo dziękujemy za ufundowanie nagród a pierwszakom życzymy bezpiecznej drogi do i ze szkoły!

Laureaci:

I miejsce: Jan Miszczyk 1a