Od 13  do 17 lutego 2017 roku dzieci z klas pierwszych i drugich uczęszczały na półzimowisko do naszej szkoły. Codziennie spotykały się z bohaterami znanych bajek: Misiem Coralgolem,  Kubusiem Puchatkiem, Małym Misiem Kubą, Troskliwymi Misiami oraz z Misiem Uszatkiem i wykonywały prace plastyczne do swoich kolorowych książeczek.

Ponad to  dzieci przebywały  w Krainie Marzeń – Centrum Zabaw i Rozrywki w Radomiu, wykonywały samodzielnie swoje torby w Restauracji MammaLeo , a także obejrzały film w kinie pt: „SING” oraz „BALERINA”.

Odbywały się również gry i zabawy sportowe m.in. dwa ognie, rozgrywki w piłkę nożną. Dzieci pokonywały też tor przeszkód wykonany przez pana Wojciecha Nowaka w sali korekcyjnej.

Wszyscy miło i aktywnie spędzili ten czas, a na koniec półzimowiska uczestnicy otrzymali pamiątkowe książeczki i dyplomy.

Czekamy na następne przygody zimowe za rok!!!!

Opiekunowie: S. Kratke, A. Krawczyk