Bajkowa maska

24 marca 2021

W marcu został  rozstrzygnięty szkolny  konkurs plastyczny pt. „Bajkowa maska” organizowany przez bibliotekę. Skierowany był do uczniów klas 1 i 2 szkoły podstawowej . Ciekawe i pomysłowe prace zaskakiwały starannością i inwencją twórczą. Celem konkursu było zaciekawienie dzieci literaturą, popularnymi bajkami i baśniami , rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych, rozbudzanie wyobraźni i kreatywności,  prezentacja dziecięcej twórczości plastycznej.

Jury w składzie:  p. Beata Wrzesień, p. Agnieszka Buczek, p. Agata Kacprzak wyłoniły następujących zwycięzców konkursu:

I miejsce: Julia Glenc kl.2a,  Maksymilian Grotek kl.1c

II miejsce: Wiśnicki Dawid kl. 2a, Kacper Żardecki kl. 1c, Urlik Maksymilian kl.2a

III miejsce: Jałowska Maria kl.1c, Antoni Jaroszek kl. 1c, Marcel Urlik kl. 2a

Wyróżnienie: Magdalena Ślusarczyk kl. 1c, Alicja Wróblewska kl.1c, Kacper Janus kl. 1c, Aleksander Maj kl. 1c, Ignacy Moniak kl. 1c, Szczerbiński Jan kl. 1c

Gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym.

Autor:  Beata Wrzesień