Grupa 0b uczy się w plenerze!
25 czerwca 2026
a
W upalny dzień dzieci z oddziału przedszkolnego 0b przeniosły zajęcia na świeże powietrze.
W przyjemnym cieniu drzewa realizowały edukację outdoorową: obserwowały przyrodę, rozwiązywały zadania, rozwijały współpracę w grupie. Na trawie zjadły także wspólne śniadanie, a po zajęciach bawiły się razem w gry integracyjne.
To była nauka przez doświadczanie — bezpiecznie, radośnie i blisko natury.
a
Marta Sosińska
a
a
a























