To jest aktualna wersja serwisu. Archiwum z lat poprzednich znajduje się tutaj.
Strona dostosowana w ramach projektu "Dostępna szkoła" znajduje się tutaj.

Warsztaty czytelnicze

19 listopada 2015

Kiedy wspominałyśmy uczniom o warsztatach czytelniczych, kręcili nosami. Wiadomo, jak czytanie, znaczy nuda. A tymczasem okazało się, że dyskusje o nim, rozsupływanie zagadek i całe mnóstwo mędrkowania to coś, co przypadło naszym dzieciakom do gustu. Zgodnie z tym, co udało się zaobserwować podczas warsztatów i wyłuskać z ich opowieści tuż po, było całkiem przyjemnie!

Spotkanie z Anną Marią Wesołowską

18 listopada 2015

16.11.15 r. gościem naszej szkoły była Anna Maria Wesołowska. Pani sędzia spotkała się z uczniami, nauczycielami i rodzicami. Prowadziła rozmowy i wykład na temat: „Ochrony młodzieży przed przemocą i konfliktami z prawem”.

Wiwat Polska! Wiwat Polacy!

13 listopada 2015

„Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie,
a na tej fladze biel jest i czerwień.
Czerwień to miłość, biel serce czyste,
piękne są nasze barwy ojczyste.”

Spotkania z rodzicami

13 listopada 2015

Zapraszamy rodziców uczniów klas I-VI Szkoły Podstawowej na zebranie w dniu 16.11.2015r. o godz. 16.00
Zapraszamy rodziców uczniów klas O i I – III Gimnazjum na zebranie w dniu 16.11.2015r. o godz. 18.30
Spotkanie z Panią Anną Marią Wesołowską dla rodziców i nauczycieli 17.00 – 18.30

Uroczysta gala wręczenia nagród w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego

10 listopada 2015

7 listopada 2015 r. uczniowie z Zespołu Szkół Integracyjnych pod opieką p. Małgorzaty Mizery gościli w Instytucie Papieża Jana Pawła II w Warszawie na uroczystej gali wręczenia nagród w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego.

Konkursy biblioteczne

10 listopada 2015

Dnia 21.10.2015r zostały rozstrzygnięte dwa konkursy szkolne zorganizowane przez bibliotekę szkolną
„Biblioteka moich marzeń” dla klas I oraz „Mój ulubiony bohater z książki” dla kl II.

Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej

9 listopada 2015

Dnia 04.11.2015r w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość pasowania na czytelnika uczniów klas pierwszych. Głównym celem imprezy było przyjęcie uczniów do grona czytelników biblioteki szkolnej. Uczniowie klas V wystąpili w przedstawieniu wprowadzając najmłodszych czytelników w świat książek.

Szanowni Państwo

6 listopada 2015

16 listopada 2015r., w poniedziałek będziemy gościć w naszej szkole Panią Annę Marię Wesołowską.

Pani sędzia spotka się z uczniami, nauczycielami i rodzicami. Wygłosi wykład na temat „Ochrona młodzieży przed przemocą i konfliktami z prawem”. Będzie też okazja do zadawania pytań, wyjaśniania wątpliwości związanych z interpretowaniem prawa dotyczącego poruszanej tematyki.

Serdecznie zapraszamy rodziców do udziału w tym wydarzeniu.

Planujemy następujący przebieg spotkań:
– dla uczniów z oddziałów przedszkolnych i klas 1-3 SP w godz.: 10.30 – 11.30
– dla uczniów klas 4-5 SP w godz.: 11.45 – 12.45
– dla uczniów klas 6 i gimnazjum w godz.: 13.10 – do około 15.00
– dla rodziców i nauczycieli w godz. 17.00 – 18.30

Wszystkie spotkania odbędą się w sali gimnastycznej obok stołówki.

Serdecznie zapraszam!
Jan Rychlicki
dyr. ZSI im. Jana Pawła II w Radomiu

Pożegnanie jesieni na sportowo

5 listopada 2015

Mimo że mamy już listopad, to słoneczna pogoda pozwoliła na rozegranie, ostatniego w tym roku, towarzyskiego turnieju gry w piłkę nożną. 3 listopada 2015 r. o godz. 13.00 na szkolnym boisku spotkały się cztery drużyny.

Listopad na radomskiej nekropolii

3 listopada 2015

31 października i 1 listopada 2015 r. nasza szkoła wzięła udział w 29. kweście zorganizowanej przez Społeczny Komitet Ochrony Zabytkowego Cmentarza Rzymskokatolickiego w Radomiu przy ul. Limanowskiego.

Szkolny wieczór andrzejkowy!!!!

3 listopada 2015

Już 27 listopada 2015 r. w godz. 18.00 – 21.00 dla wszystkich uczniów klas czwartych niesamowity wieczór w szkole!

Wyniki zbiórki – FUNDACJA DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA 2015!

3 listopada 2015

W tym roku zebraliśmy łącznie 11 478,84 zł:

– Zespół Szkół Integracyjnych – 634,39 zł, w tym „Mały Samorząd” – 172,76 zł

Mamy laureatów X Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego!

30 października 2015

Czworo uczniów z naszej szkoły zostało laureatami X Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego. Podopieczni p. Ewy Tatarek – Filip Borkowski i Martyna Szymańska oraz p. Małgorzaty Mizery – Wiktoria Wełpa i Olga Zgrzebniak odbiorą w sobotę 7 listopada nagrody w Instytucie Papieża Jana Pawła II w Warszawie.

Ślubowanie

28 października 2015

27 października 2015 roku, nasi najmłodsi zostali uroczyście przyjęci w poczet uczniów Zespołu Szkół Integracyjnych im. Jana Pawła w Radomiu.

Copyright © 2020

Skip to content