Etyka szacunku dla życia nakazuje nam wszystkim poszukać sposobności,

by za tyle zła wyrządzonego zwierzętom przez ludzi pospieszyć  im z jakąkolwiek pomocą.”

Albert Schweitzer

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji „Miseczka dla pieseczka i koteczka” na rzecz bezpańskich psów i kotów.

Jak co roku nasza szkoła włączyła się do pomocy bezdomnym zwierzętom. Celem naszej akcji jest chęć niesienia pomocy oraz uwrażliwienie dzieci na los bezdomnych zwierząt, humanitarne traktowanie i wyrabianie poczucia odpowiedzialności za ich posiadanie.

Zachęcamy do podarowania karmy suchej i mokrej dla psów i kotów.

Będzie ona przekazana do schroniska dla bezdomnych zwierząt oraz wolontariuszom opiekującym się bezdomnymi, wolno żyjącymi zwierzętami.

Wszystkie dary prosimy przekazywać personelowi dyżurującemu przy wejściu do budynku szkoły lub wychowawcom klas.

Bardzo prosimy, aby do darów były dołączone karteczki z  imieniem, nazwiskiem i klasą.

Akcja trwa do dnia 22 grudnia2022r.

Dziękujemy za pomoc!!!